Przejdź do treści

Paintball - najlepsze pole painballowe w okolicach Szczypiorna

 • Spływy Kajakowe Wkrą
  Spływy kajakowe na rzece Wkra tylko kilkadziesiąt minut drogi od Warszawy.
 • Grupowe i firmowe spływy kajakowe
  Organizujemy spływy Wkrą zarówno dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych i firm.
 • Indywidualne spływy Wkrą
  Zapraszamy osoby indywidualne na organizowane przez nas spływy Wkrą.
 • Ciekawe trasy spływów do wyboru
  Kilka tras do wyboru różniących się poziomem trudności oraz czasem trwania.
 • Obserwuj dziką przyrodę nad Wkrą

Paintball w Szczypiornie koło Pomiechówka

Paintball to dającą poczucie adrenaliny gra, w której każdy może poczuć się jak na prawdziwej walce. To doskonała opcja spędzenia czasu na świeżym powietrzu, zapewniającą moc wrażeń i ekstremalną rozrywkę! Idealnie sprawdzi się na imprezę urodzinową, wieczór kawalerski czy wycieczkę integracyjną. Jest to rozrywka na każdą okazję! Wspomnienia potęguje dobrze przygotowany teren do gry wzbogacony o przeszkody, zlokalizowany w lesie niedaleko Pomiechówka nad rzeką Wkrą. Zwieńczeniem intensywnej rozgrywki będzie odpoczynek przy świetle ogniska lub grillu (po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorami).

Organizacja gry na polu paintballowym

Na początku nasi organizatorzy przeprowadzą szkolenie instruktażowe oraz przedstawią grupie regulamin gry. Ekwipunkiem każdego z graczy jest kompletny mundur, maska ochronna oraz broń w postaci markera, który Cię nie zawiedzie. Zalecamy zabrać wygodny strój i sportowe buty. Oferujemy również 150 kulek, zawartych w cenie wstępu*, każde następne 100 kulek kosztuje dodatkowe 10 złotych.

W głównej mierze miejsce przeznaczone jest dla osób dorosłych, aczkolwiek przewidujemy organizację zabaw dla nieco młodszych- strzelanie do celu, przeciąganie liny :)

CENA WSTĘPU: 70 ZŁ*

Dodatkowe atrakcje

Dla grup istnieje możliwość negocjacji ceny :) Istnieje również możliwość zorganizowania spływu kajakowego na rzece Wkra, w połączeniu z grą w paintballa przed spływem lub po. Przygotuj się na wspaniałą zabawę i zaplanuj z nami swój wolny czas :D Zapraszamy!

Rezerwacja Paintballa: 667 953 300